Kostka brukowa Ropczyce

Jeśli potrzebujesz kupić kostkę brukową w Ropczycach to dobrze trafiłeś! Centrum Brukarskie DrewBud to autoryzowany sprzedawca bruku z firmy Polbruk i Bruk-Bet. Skontaktuj się z nami w spawie wyceny, a dostarczymy zamówioną kostkę brukową na plac budowy.

Ceny kostki brukowej w Ropczycach

Centrum Brukarskie DrewBud zajmuje się sprzedażą kostki brukowej, a także usługami związanymi z projektowaniem i jej układaniem u klientów na terenie Ropczyc i okolicy.

Ropczyce leżą w południowo-wschodniej Polsce na terenie województwa podkarpackiego – w jego zachodniej części. Przez miasto przebiega rzeka Wielopolka. Administracyjnie Ropczyce są siedzibą powiatu ropczycko-sędziszowskiego oraz gminy miejsko-wiejskiej Ropczyce. Powierzchnia miasta wynosi 47,10 km², a na jego teren żyje 15 848 mieszkańców. Zabudowa Ropczyc związana jest z przebiegającą przez jej centrum drogą krajową nr 94 i DW nr 986, wzdłuż których się koncentruje. Przez miasto przebiega też linia kolejowa E 30. Część Ropczyc przynależy do Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK Mielec. W mieście funkcjonują przedsiębiorstwa związane z przemysłem lotniczym, spożywczym, opakowaniami czy materiałami ogniotrwałymi. Ciekawostką jest też stocznia jachtowa!

Polbruk w Ropczyce

Kostka brukowa z firmy Polbruk

Bruk-Bet w Ropczyce

Kostka brukowa Bruk-Bet