USŁUGI BRUKARSKIE

Poszukujesz ekspertów od układania kostki brukowej? Zapraszamy do współpracy! Oferujemy kompleksowe usługi: przygotowanie projektu komputerowego, wyliczenie i wycenę materiałów, wykonanie prac ziemnych oraz profesjonalne ułożenie bruku zgodnie z projektem. Z nami Twoje zlecenie zostanie wykonane perfekcyjnie od projektu po realizację! Działamy m.in. w Dębicy, Mielcu, Tarnowie czy Rzeszowie jak i innych miastach w województwie podkarpackim i małopolskim.

Maszynowe i dekoracyjne układanie kostki brukowej

Oferujemy usługi brukarskie poprzez m.in. maszynowe układanie kostki brukowej wraz z różnego rodzaju innymi pracami. Układamy bruk na m.in. parkingach, placach manewrowych, ścieżkach czy chodnikach. Profesjonalnie i z kilkuletnim doświadczeniem. Zobacz poradnik o czym pamiętać układając kostkę brukową?

Roboty ziemne

W ofercie m.in. ściąganie ziemi pod usługi brukarskie czy niwelację terenu. Oprócz tego również możliwość wykonania różnego rodzaju wykopów czy nasypów, a to wszystko w dobrej cenie przy użyciu koparek i innego profesjonalnego sprzętu, który mamy w posiadaniu.

Darmowa wycena materiałów

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm produkujących m.in. kostkę brukową i ogrodzenia. Nie posiadamy stałego cennika ale staramy się być bezkonkurencyjni jeśli chodzi o oferowaną cenę. Zapraszamy do składania zapytań.

Projekt 2D i 3D

Oferujemy przygotowanie profesjonalnych indywidualnych projektów 2D oraz 3D, dzięki czemu zaprojektujemy dla Ciebie otoczenie domu lub firmy przy wykorzystaniu kostki brukowej, płyt tarasowych czy ogrodzeń.

ZOBACZ JAK DZIAŁAMY

Etapy procedury projektowej

ZADZWOŃ

POBIERZ
FORMULARZ

WPŁAĆ KAUCJĘ
100% zwrotna

NASZA
WIZYTA

GOTOWY
PROJEKT

Realizacje

Zobacz nasze ostatnie realizacje