Centrum budowlane

Oferujemy kompleksową gamę materiałów budowlanych – od fundamentu aż po dach! Z nami każdy etap Twojej inwestycji otrzyma wsparcie bogatym wyborem produktów najwyższej jakości oraz fachowym doradztwem naszych specjalistów. W sprzedaży znajdziesz także różnorodne elektronarzędzia, które ułatwią prace budowlane, remontowe oraz wykończeniowe.

Pustaki i materiały ścienne

Pustaki SolbetProducent betonu komórkowego Termalica
Cegły i pustaki TermobetPrefabrykaty betonowe Leier
Pustaki ceramiczne Porotherm z firmy Wienerberger

W sprzedaży m.in.pustaki ceramiczne, betonowe oraz z betonu komórkowego w różnych wymiarach i grubościach. Oferujemy również różnego rodzaju materiały ścienne, takie jak płyty gipsowo-kartonowe, tynki gipsowe oraz mozaiki. Takich firm jak Solbet, Termalica czy Leier.

Stal, Pręty żebrowane
I prefabrykaty zbrojeniowe

DrewBud oferuje w sprzedaży wysokiej jakości stal, pręty żebrowane oraz prefabrykaty zbrojeniowe, które są niezbędne w branży budowlanej. Oferujemy szeroki wybór produktów, które spełniają najwyższe standardy jakościowe, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu zadowolonych klientów.

Systemy kominowe


Systemy kominowe takich firm jak Schiedel, Wulkan oraz Leier to produkty renomowanych firm, które oferują wysokiej jakości rozwiązania dla domów jednorodzinnych, a także budynków użyteczności publicznej. Produkty są zgodne z obowiązującymi normami i standardami jakościowymi, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania oraz trwałość konstrukcji.

Systemy elewacyjne


Nasz sklep oferuje szeroki wybór materiałów do wykonania elewacji budynków. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty, takie jak styropian, różnego rodzaju tynki elewacyjne, farby elewacyjne, grunty oraz inne materiały niezbędne do wykończenia elewacji.

Materiały termoizolacyjne


Oferujemy w sprzedaży wysokiej jakości materiały termoizolacyjne m.in. wełnę mineralną od renomowanych firm, takich jak Rockwool, Isover, ClimoWool oraz Ursa. Nasze produkty są sprawdzone i zapewniają skuteczną izolację termiczną budynków, chroniąc przed utratą ciepła i obniżając koszty ogrzewania.

Sucha zabudowa


Sucha zabudowa to metoda budowlana polegająca na montażu konstrukcji ścian i sufitów za pomocą płyt gipsowo-kartonowych lub innych lekkich materiałów, takich jak płyty OSB czy płyty MDF, bez użycia masy mokrej, takiej jak zaprawa murarska czy tynk. Metoda ta opiera się na wykorzystaniu specjalnych profili i stelaży, które tworzą ramę dla płyt gipsowo-kartonowych lub innych.

Odwodnienia

W sprzedaży szeroki wybór produktów do wykonania odwodnienia, niezbędnych przy budowie i remoncie domów, posesji, parkingów czy ulic. Nasza oferta obejmuje m.in. systemy rynnowe, studzienki, kraty i przepusty, a także rury i akcesoria do odprowadzania wody deszczowej i sanitarno-ściekowej.

Oczyszczalnie ścieków

W sprzedaży kompleksowe rozwiązania do budowy przydomowych oczyszczalni ścieków. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości zbiorniki, pompy, rury i filtry, które pozwalają na skuteczne oczyszczenie ścieków i ich bezpieczne odprowadzenie do gruntu lub cieku wodnego

elektronarzędziaOferujemy w sprzedaży szeroki wybór elektronarzędzi budowlanych, które ułatwiają prace budowlane, remontowe oraz wykończeniowe. W naszej ofercie znajdują się m.in. wiertarki, młotowiertarki, piły tarczowe, szlifierki kątowe, wkrętarki itd.

PANELE, PRZĘSŁA, SIATKI, SŁUPKI,
PODMURÓWKI, BRAMY, FURTKI,
AUTOMATYKA BRAMOWA


Oferujemy w sprzedaży kompleksowe rozwiązania z zakresu ogrodzeń i bram. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości panele ogrodzeniowe, przęsła, siatki, słupki, podmurówki, bramy, furtki oraz automatyka bramowa, które zapewniają estetyczne, bezpieczne i funkcjonalne ogrodzenia i bramy dla domów, firm, instytucji oraz obiektów publicznych.

Materiały budowlane w Czarnej koło Dębicy, Strzegocicach oraz Mielcu

Firma DrewBud to ceniony dostawca wysokiej jakości materiałów budowlanych na Podkarpaciu oraz Małopolsce i nie tylko. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór produktów niezbędnych w każdym etapie budowy, remontu czy modernizacji domu, mieszkania, czy obiektów komercyjnych.

W naszych trzech siedzibach – Czarnej koło Dębicy, Strzegocicach koło Pilzna oraz Mielcu – znajdziesz nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także fachowe doradztwo, obsługę na najwyższym poziomie oraz konkurencyjne ceny. Nasza kadra sprzedażowa to doświadczeni specjaliści, którzy służą pomocą w wyborze najlepszych materiałów oraz w rozwiązaniu wszelkich wątpliwości.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi: materiały budowlane, chemię budowlaną, płyty gipsowe, tynki elewacyjne, pustaki, stal, pręty żebrowane, panele ogrodzeniowe, wełna mineralna, izolacje, instalacje, narzędzia i wiele innych. Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych producentów, co zapewnia ich najwyższą jakość oraz trwałość.

Dysponujemy rozbudowaną logistyką, dzięki czemu możemy dostarczyć materiały bezpośrednio na budowę klienta, zapewniając tym samym wygodę oraz oszczędność czasu i kosztów transportu.

Nasze centrum budowlane

Zobacz co oferujemy

i więcej…

Ponad 25-letnie doświadczenie – w połączeniu z pasją oraz zaangażowaniem – sprawia, że doskonale znamy naszych Klientów i ich potrzeby. Nie da się ukryć, że takie właśnie podejście jest „motorem napędowym” rozwoju naszej firmy. Dysponujemy 4 oddziałami, dzięki czemu dostarczamy materiały budowlane jeszcze szybciej i w konkurencyjnych cenach!

Poznaj nas i zamów materiały budowlane

Zobacz jak wygląda nasze Centrum Budowlane DrewBud. Swoje siedziby mamy w Czarnej, Strzegocicach, Zawierzbiu koło Dębicy oraz w Mielcu.