Palisady

Palisada zen

Palisada ZEN z firmy Polbruk to rozwiązanie, które przekuje wadę w zaletę. Dzięki dostępności elementów o wysokościach od 30 do 120 cm z łatwością zniwelujesz nierówności posesji i sprawisz, że wszelkie wzniesienia i pagórki staną się atutem Twojego ogrodu.

Kolory:

Palisada hestrA

Firma Polbruk oferuje palisadę HESTRA, która doskonale spisze się jako obramowanie dla aranżacji z kostki brukowej. Kilka dostępnych wariantów kolorystycznych gwarantuje, że całość stworzy harmonijną i dobrze wyglądającą kompozycję.

Kolory:

Obrzeże treo

Obrzeże TREO to produkt firmy Polbruk należący do linii Architektura. Lekki i dynamiczny design jest zdefiniowany przez pionowe fugi. Korzystając z tego produktu w perfekcyjny sposób dopełnisz swoje aranżacje wokół domu i zapewnisz im niepowtarzalny wygląd.

Kolory:

POLBRUK ENDO

ENDO to unikatowy produkt firmy Polbruk. Te niewielkich rozmiarów obrzeża w dyskretny i subtelny sposób podkreślą ramy Twojej aranżacji bez wchodzenia w konflikt i kontrast z pozostałymi elementami małej architektury.

Kolory:

Palisada łamana

PALISADA ŁAMANA od Polbruku swoim wyglądem nawiązuje do łupanego kamienia. Niepowtarzalność i nierówności faktury powoduje, że doskonale wkomponuje się w wystrój, gdzie natura jest na pierwszym miejscu.

Kolory:

POLBRUK CANTO TRAPEZ

Obrzeże CANTO TRAPEZ produkowane przez polską firmę Polbruk to produkt, który oprócz funkcji pragmatycznej pełni rolę dekoracyjną. Jego oryginalny kształt podkreśli przydomowe aranżacje i z pewnością przykuje uwagę.

Kolory:
Palisady Łupane Stone

Palisady łupane STONE firmy JONIEC pozwalają na uporządkowanie przestrzeni i Twojej aranżacji w subtelny i nienachalny sposób. Doskonale sprawdzą się jako obramowanie wszelkiego rodzaju parkingów, rabatów czy podjazdów.

Kolory:

Palisady łupane MOGIELICA

MOGIELICA to propozycja palisad łupanych od polskiego producenta – firmy JONIEC. Doskonale nadaje się jako materiał na obramówkę trawników czy parkingów. Nietuzinkowy lecz ponadczasowy wygląd pozwala na uniwersalne zastosowanie w każdym otoczeniu.

Kolory:

Palisada novator

Bruk-Bet oferuje produkt komplementarny do swojej serii Novator – palisadę. Świetnie komponuje się z pozostałymi elementami z tej kolekcji, ale dzięki rozmaitym melanżom kolorystycznym sprawdzi się dobrze również w towarzystwie innych kostek brukowych.

Kolory:

Palisada uni split

Palisadę UNI SPLIT produkowaną przez polską firmę Bruk-Bet charakteryzuje łupana faktura, melanżowe warianty kolorystyczne i stykowa zabudowa. Stosując ten element małej architektury z powodzeniem wydzielisz poszczególne sekcje w swoim ogrodzie w sposób, który wizualnie skomponuje się z resztą ogrodu.

Kolory:

Obrzeże Bruk-Bet Prospect

Obrzeże Prospect z Bruk-Bet to panele wyglądem przypominające kwadratowe palisady. Powinny być stosowane przede wszystkim w towarzystwie nawierzchni wykonanych ze szlachetnych płyt brukowych. Wtedy bowiem, najlepiej spełniają swoją rolę. Dostępne w jednym formacie i dwóch kolorach.

Kolory:

Palisada Bruk-Bet NOSTALIT®

Palisada Nostalit z Bruk-Bet charakteryzują się przede wszystkim zaokrąglonymi narożami i krawędziami. Mają bardzo szerokie zastosowanie. Zabezpiecza się nimi m. in. skarpy, zbocza i wysokie klomby. Stosuje się je również przy zabudowie murów oddzielających. Wykorzystuje się je także do rozgraniczeń posesji czy parkingów.

Kolory:

Palisada Bruk-Bet Novator®

Palisada Novator z Bruk-Bet to uzupełnienie kolekcji płytek Novator. Modernistyczny styl tego produktu, zapewnia możliwość wykorzystania go zarówno w przydomowych aranżacjach, jak i w przestrzeni publicznej. Dostępność w dwóch standardowych kolorach: grafit i szary.

Kolory:

Palisada Bruk-Bet Presto

Palisada Presto z Bruk-Bet to palisady, które równocześnie zachwycają swoją nowoczesnością i elegancją. Wykorzystuje się je głównie przy zabudowie przestrzeni przydomowej jako np. murki oddzielające. Świetnie sprawdzają się w aranżacjach, gdzie w pobliżu znajdują się szlachetne płyty brukowe. Produkowane są jako monobloki o jednakowym wybarwieniu.

Kolory:

Elementy murowe Bruk-Bet Abakus®

Palisada Abakus to wielkopowierzchniowe elementy, które mogą posłużyć do zabudowy pionowej i poziomej. Generalnie mają one zaplanowane gabaryty, ale istnieje możliwość realizacji zamówienia indywidualnego. Stosuje się je głównie do wysokich obrzegowań: schodów, rabat kwiatowych, nawierzchni tarasowych i ogrodzeń.

Kolory:

Obrzeże Polbruk Palinea

Obrzeże Palinea firmy Polbruk to panele stosowane głównie do uzupełnienia zabudowy przydomowej przestrzeni. Efektowne połączenia i spójne przejścia – do realizacji tych zadań i celów najlepiej nadają się obrzeża Palinea. Zapewnią one praktyczne i stylowe wykończenie przestrzeni wokół Twojego domu.

Kolory:

Obrzeże Polbruk Flesz

Obrzeże Flesz firmy Polbruk to bardzo eleganckie obrzeże, które świetnie sprawdzi się jako stylowy element wykończeniowy zabudowy otoczenia Twojego domu. Produkt ten można wykorzystać np. z taśma LED, która po zmroku oświetli nawierzchnie i tym samym stworzy efektowną poświatę. Dostępność w 3 kolorach.

Kolory:

Obrzeże Polbruk Lingo

Obrzeże Lingo firmy Polbruk jest to obrzeże o bez fazowych krawędziach, idealnie komponujące się z nowoczesnymi aranżacjami, jednocześnie zachowując przy tym swoją minimalistyczność. Obrzeża dostępne w 3 kolorach.

Kolory:

Palisada ring

Palisada z linii produktowej RING oferowanej przez Polbruk to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się jako narzędzie wspierające ukształtowanie terenu. Pozwoli ona również na obramowanie traktów pieszych, trawników, podjazdów samochodowych czy tarasów w elegancki sposób.

Kolory:

Obrzeże Polbruk Fem

Obrzeże Polbruk Fem to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających solidnych elementów, które pozwolą wykreować estetyczne granice pomiędzy powierzchniami, takimi jak trawnik czy brukowane ścieżki. Dzięki Obrzeżu Fem zabezpieczysz swoją nawierzchnię przed rozpraszaniem i rozmyciem, co zapewni Ci spokój i bezpieczeństwo na długi czas.

Kolory: