Palisady

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami,
a nasi specjaliści na nie odpowiedzą!

502 685 145

centrumbrukarskie@drewbud.info

Palisada zen

Palisada ZEN z firmy Polbruk to rozwiązanie, które przekuje wadę w zaletę. Dzięki dostępności elementów o wysokościach od 30 do 120 cm z łatwością zniwelujesz nierówności posesji i sprawisz, że wszelkie wzniesienia i pagórki staną się atutem Twojego ogrodu.

Kolory:

Palisada hestrA

Firma Polbruk oferuje palisadę HESTRA, która doskonale spisze się jako obramowanie dla aranżacji z kostki brukowej. Kilka dostępnych wariantów kolorystycznych gwarantuje, że całość stworzy harmonijną i dobrze wyglądającą kompozycję.

Kolory:

Obrzeże treo

Obrzeże TREO to produkt firmy Polbruk należący do linii Architektura. Lekki i dynamiczny design jest zdefiniowany przez pionowe fugi. Korzystając z tego produktu w perfekcyjny sposób dopełnisz swoje aranżacje wokół domu i zapewnisz im niepowtarzalny wygląd.

Kolory:

POLBRUK ENDO

ENDO to unikatowy produkt firmy Polbruk. Te niewielkich rozmiarów obrzeża w dyskretny i subtelny sposób podkreślą ramy Twojej aranżacji bez wchodzenia w konflikt i kontrast z pozostałymi elementami małej architektury.

Kolory:

Palisada łamana

PALISADA ŁAMANA od Polbruku swoim wyglądem nawiązuje do łupanego kamienia. Niepowtarzalność i nierówności faktury powoduje, że doskonale wkomponuje się w wystrój, gdzie natura jest na pierwszym miejscu.

Kolory:

POLBRUK CANTO TRAPEZ

Obrzeże CANTO TRAPEZ produkowane przez polską firmę Polbruk to produkt, który oprócz funkcji pragmatycznej pełni rolę dekoracyjną. Jego oryginalny kształt podkreśli przydomowe aranżacje i z pewnością przykuje uwagę.

Kolory:

Palisady łupane STONE

Palisady łupane STONE firmy JONIEC pozwalają na uporządkowanie przestrzeni i Twojej aranżacji w subtelny i nienachalny sposób. Doskonale sprawdzą się jako obramowanie wszelkiego rodzaju parkingów, rabatów czy podjazdów.

Palisady łupane MOGIELICA

MOGIELICA to propozycja palisad łupanych od polskiego producenta – firmy JONIEC. Doskonale nadaje się jako materiał na obramówkę trawników czy parkingów. Nietuzinkowy lecz ponadczasowy wygląd pozwala na uniwersalne zastosowanie w każdym otoczeniu.

Palisada novator

Bruk-Bet oferuje produkt komplementarny do swojej serii Novator – palisadę. Świetnie komponuje się z pozostałymi elementami z tej kolekcji, ale dzięki rozmaitym melanżom kolorystycznym sprawdzi się dobrze również w towarzystwie innych kostek brukowych.

Kolory:

Palisada uni split

Palisadę UNI SPLIT produkowaną przez polską firmę Bruk-Bet charakteryzuje łupana faktura, melanżowe warianty kolorystyczne i stykowa zabudowa. Stosując ten element małej architektury z powodzeniem wydzielisz poszczególne sekcje w swoim ogrodzie w sposób, który wizualnie skomponuje się z resztą ogrodu.

Kolory:

Palisada ring

Palisada z linii produktowej RING oferowanej przez Polbruk to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się jako narzędzie wspierające ukształtowanie terenu. Pozwoli ona również na obramowanie traktów pieszych, trawników, podjazdów samochodowych czy tarasów w elegancki sposób.

Kolory: