Ogrodzenia

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami,
a nasi specjaliści na nie odpowiedzą!

502 685 145

centrumbrukarskie@drewbud.info

Ogrodzenia łupane

Polbruk Antara

System ogrodzeń Antara produkowany przez renomowaną firmę Polbruk jest jednym z bestsellerów jeśli chodzi o ogrodzenia łupane. Zawdzięcza to m.in. swojemu oryginalnemu i uniwersalnemu wykończeniu. Bloczki wykonane są z łupanych pustaków i nie posiadają spoin, przez co wyglądają jak segmenty wykonane z kamienia.

Joniec Gorc® de Luxe GL22

Ogrodzenie łupane GORC® de Luxe GL22 od polskiego producenta Joniec to połączenie nowoczesnej technologii wykonania produktu z tradycyjnym i ponadczasowym wyglądem kamienia. Bloczki są maszynowo łupane w sposób, który pozwala na pozostawienie estetycznej spoiny pomiędzy segmentami – daje to niepowtarzalny i unikatowy efekt wizualny!

Joniec Gorc® de Luxe GL38

System ogrodzeń łupanych GORC® de Luxe GL38 został wyprodukowany i wprowadzony na rynek europejski przez renomowaną polską firmę Joniec. Jest kompatybilny z inną popularną linią produktową – GORC® de Luxe GL22, dzięki czemu umożliwia realizację bardzo złożonych i unikatowych projektów.

JONIEC Scratch GORC® Top

Do produkcji ogrodzenia łupanego GORC® Top polski producent Joniec korzysta z nowoczesnej technologii Scratch, która powoduje, że powierzchnia bloczków jest bardzo łagodna, a ich budowa gwarantuje stabilność i wytrzymałość. Dodatkowym atutem są melanże kolorystyczne, które nadają elegancji i wtapiają się w każdy rodzaj otoczenia.

Galant Uni Split® Bruk-Bet

Jeśli szukasz oryginalnego wykończenia, które nawiązuje do naturalnie występujących w przyrodzie formacji skalnych – koniecznie sprawdź serię GALANT® UNI SPLIT® od Bruk-Bet. Pustaki tego rodzaju są czterostronnie lub dwustronnie łupane, dzięki czemu możesz dobrać wykończenie, które najbardziej wpisze się w Twoją wizję aranżacji otoczenia.

Ogrodzenia modułowe

Ogrodzenie Polbruk Neo

Seria ogrodzeń Neo od produkcji uznanego producenta Polbruk charakteryzuje się lekkością i nowoczesnością designu. Łącząc ze sobą funkcjonalność i estetykę z pewnością wpisze się w każdy rodzaj otoczenia.

Roma Horizon Joniec

Roma Classic Joniec

Roma Perfect Joniec

Continental z Bruk-Bet

Pustaki ogrodzeniowe Continental firmy Bruk-Bet cechują się regularnym prostokątnym kształtem oraz drobnoziarnistą powierzchnią. Całość tworzy eleganckie i stylowe ogrodzenie o niezapomnianym efekcie wizualnym.

Murki ogrodowe

Donica / Murek Tigela

Seria TIGELA oferowana przez firmę Polbruk jest idealnym rozwiązaniem służącym do eleganckiej aranżacji kwietników czy donic. Uniwersalny kształt litery L i klasyczny wygląd sprawia, że elementy świetnie sprawdzą się w każdym projekcie.

Murek Polbruk Grando

Bloczki Grando produkowane przez uznanego producenta Polbruk pozwalają na budowę eleganckiego ogrodzenia, które z powodzeniem zapewni nam prywatność. Ponadczasowe wykończenie jest gwarancją, że całość w harmonijny sposób połączy się zarówno z nowoczesnymi trendami jak i tradycyjną architekturą.

Murek Polbruk Albero

Produkowany przez firmę Polbruk murek Albero to bardzo uniwersalny produkt, który znajduje zastosowanie w wykończeniach wielu elementów architektury ogrodowej. Z jego pomocą z powodzeniem i w estetyczny sposób zbudujesz murek, obudujesz donicę, grilla lub wędzarnie, a także wykończysz taras.