Płyty tarasowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami,
a nasi specjaliści na nie odpowiedzą!

502 685 145

centrumbrukarskie@drewbud.info

POLBRUK MULTICOMPLEX

Płyta brukowa typu MULTICOMPLEX produkowana przez Polbruk to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się szczególnie dobrze w otoczeniu nowoczesnej architektury. Zastosowanie tego rodzaju materiału nada aranżacji ekskluzywnego charakteru.

Kolory:

POLBRUK LAMELL

Duży format oraz niewielka grubość płyt LAMELL to charakterystyczne cechy, które wyróżniają ten produkt Polbruku. Pozwalają na wygodne i szybkie wyłożenie nawet największych powierzchni – przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej estetyki wykończenia.

Kolory:

POLBRUK MAGNA

MAGNA to minimalistyczna i awangardowa kostka brukowa od Polbruku. Oryginalna forma w kolorach szarości jest gwarancją klasy i niezapomnianego efektu zarówno w przypadku aranżacji wokół nowoczesnej architektury jak i w tradycyjnym otoczeniu.

Kolory:

POLBRUK LINEA

LINEA produkcji polskiego Polbruku to płyta brukowa nawiązująca wyglądem do wapiennej skały. Jasnoszary kolor i faktura kojarząca się z naturalnym materiałem to propozycja, która harmonijnie wkomponuje się w każde otoczenie i nada mu ekskluzywnego charakteru.

Kolory:

POLBRUK LIRA

LIRA od Polbruku to płyta brukowa o wyjątkowym wyglądzie. Jej wykończenie daje skojarzenia z naturą i drewnem. Aranżacje stworzone z wykorzystaniem tego materiału będą oryginalne i wyjątkowe. Z pewnością zapiszą się na długo w pamięci.

Kolory:

POLBRUK EXA

Nieregularność to siła kompozycji kostki EXA produkowanej przez uznanego polskiego producenta – firmę Polbruk. Dzięki oryginalnym kształtom sześcioboków możesz tworzyć nawet najbardziej skomplikowane i wymyślne wzory, które przyciągną wzrok!

Kolory:

POLBRUK MARLUX

MARLUX to linia produktowa marki Polbruk należąca do linii TOP. Charakteryzuje je śrutowana, drukowana i gładka faktura. Druk zabepieczony jest specjalistyczną warstwą ochronna, dzięki której będzie w doskonałym stanie przez długi czas.

Kolory:

Bruk-Bet Maestro

Wzornictwo tych płyt kształtują zagęszczone grube ziarna kruszyw szlachetnych skomponowanych pod kątem kolorystyki bazowej. Blisko sąsiadujące ze sobą duże ziarna zróżnicowanych kolorystycznie kruszyw łamanych lub otoczaków, tworzą bardzo żywe kompozycje.

Kolory:

selecto szaro-stalowe

selecto szare jasne

selecto stalowo-szare otoczak

selecto biało-szaro-granitowe

Bruk-bet Realit

Płyty REALIT własności zdobnicze zyskują dzięki zestawieniu drobnych i średnich wyselekcjonowanych kruszyw szlachetnych i innowacyjnej obróbce powierzchni Poleryt. Powierzchnie są żywe i skontrastowane przez zróżnicowanie kolorystyki zastosowanych kruszyw.

Kolory:

Bruk-bet Novator Solo

Formaty, kolorystyka oraz rodzaj wykończenia płyt Novator® są odpowiedzią na wciąż rosnącą popularność nowoczesnego stylu w architekturze. Duży wybór elementów od małych 30×20 cm, aż po wielkowymiarowe płyty 100×100 cm, pozwalają tworzyć z ich udziałem rytmiczne rzędowe lub romańskie ułożenia, które ozdobią podjazd oraz strefę frontową każdej posesji.

Kolory:

color-mix® lamino®

microtec lamino

rustical® imprex

metalic-color lamino®

Bruk-bet Romalit

Niezwykle starannie skomponowana kolekcja Romalit to szereg możliwości aranżacyjnych dla podjazdów i często uczęszczanych traktów wokół domu. Płyty grubości 8 cm to zestaw czterech zróżnicowanych wymiarowo modularnych płyt umożliwiający przepiękne ułożenia romańskie oraz rzędowe.

Kolory:

color-mix® imprex

Bruk-bet Planta

Planta o płomieniowanej strukturze i wyjątkowo dużym rozmiarze 120×100 cm, dają gwarancję tworzenia pięknych i funkcjonalnych ścieżek w strefie ogrodowej, jak również dekoracyjnych placyków oraz wyjątkowych miejsc dla wspólnych posiłków i spotkań towarzyskich.

Kolory:

color-mix® imprex

bruk-bet Trawertyn

TRAWERTYN to kostka brukowa produkowana przez polski Bruk-Bet. Wyglądem nawiązuje do naturalnej skały – Trawertynu, które charakteryzują pasmowe wgłębienia o nieregularnych kształtach. Wykorzystanie tego materiału w Twoim projekcie nada mu elegancji i unikatowego charakteru.

Kolory:

bruk-bet Architect

Płyta tarasowa Architect to linia produktowa firmy Bruk-Bet. Zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej ekskluzywnych aranżacjach tarasów. Doskonale sprawdzą się też jako wykończenie reprezentacyjnego otoczenia wokół domu.

Kolory:

bruk-bet Deska ogrodowa

Deska Ogrodowa od Bruk-Bet to produkt dla osób, którzy doceniają urodę i charakter naturalnego drewna. Jest to betonowa imitacja deski. Wykorzystując ją jako element wykończenia aranżacji wokół domu z pewnością docenisz starannie dobraną kolorystykę i estetykę wykonania.

Kolory:

bruk-bet Romatica

Płyty brukowe Bruk-Bet Romantica® to produkt dedykowany m.in. do aranżacji strefy przydomowej i tarasów. Wysoka odporność na zabrudzenia jest gwarancją, że pozostanie w doskonałym stanie przez długi czas, a wszystko to za sprawą nowoczesnego procesowi ochronnemu Perlon® Lamino.

Kolory:

bruk-bet Kwarcyt

Kwarcyt z Bruk-Bet to przede wszystkim naturalność i elegancja. Ten trwały materiał sprawdza się w szczególności na ścieżkach czy tarasach, tworząc klasyczną bazę dla wszelkiego rodzaju stylizacji architektonicznych.

Kolory:

bruk- bet Kamień ciosany

Bruk-Bet to renomowany polski producent kostek i płyt brukowych. Produkowany przez nich Kamień Ciosany to rekonstrukcja charakteru ciosanego piaskowca. Naturalny charakter doda elegancji, autentyczności i stylu każdej aranżacji!

Kolory: