Płyty tarasowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami,
a nasi specjaliści na nie odpowiedzą!

502 685 145

centrumbrukarskie@drewbud.info

POLBRUK MULTICOMPLEX

Płyta brukowa typu MULTICOMPLEX produkowana przez Polbruk to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się szczególnie dobrze w otoczeniu nowoczesnej architektury. Zastosowanie tego rodzaju materiału nada aranżacji ekskluzywnego charakteru.

Kolory:

POLBRUK LAMELL

Duży format oraz niewielka grubość płyt LAMELL to charakterystyczne cechy, które wyróżniają ten produkt Polbruku. Pozwalają na wygodne i szybkie wyłożenie nawet największych powierzchni – przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej estetyki wykończenia.

Kolory:

POLBRUK MAGNA

MAGNA to minimalistyczna i awangardowa kostka brukowa od Polbruku. Oryginalna forma w kolorach szarości jest gwarancją klasy i niezapomnianego efektu zarówno w przypadku aranżacji wokół nowoczesnej architektury jak i w tradycyjnym otoczeniu.

Kolory:

POLBRUK LINEA

LINEA produkcji polskiego Polbruku to płyta brukowa nawiązująca wyglądem do wapiennej skały. Jasnoszary kolor i faktura kojarząca się z naturalnym materiałem to propozycja, która harmonijnie wkomponuje się w każde otoczenie i nada mu ekskluzywnego charakteru.

Kolory:

POLBRUK LIRA

LIRA od Polbruku to płyta brukowa o wyjątkowym wyglądzie. Jej wykończenie daje skojarzenia z naturą i drewnem. Aranżacje stworzone z wykorzystaniem tego materiału będą oryginalne i wyjątkowe. Z pewnością zapiszą się na długo w pamięci.

Kolory:

POLBRUK EXA

Nieregularność to siła kompozycji kostki EXA produkowanej przez uznanego polskiego producenta – firmę Polbruk. Dzięki oryginalnym kształtom sześcioboków możesz tworzyć nawet najbardziej skomplikowane i wymyślne wzory, które przyciągną wzrok!

Kolory:

POLBRUK MARLUX

MARLUX to linia produktowa marki Polbruk należąca do linii TOP. Charakteryzuje je śrutowana, drukowana i gładka faktura. Druk zabepieczony jest specjalistyczną warstwą ochronna, dzięki której będzie w doskonałym stanie przez długi czas.

Kolory:

POLBRUK AURA

Wielkoformatowe płyty brukowe AURA to produkt firmy Polbruk. Szczególnie rekomendowane są do aranżacji na tarasie, dużym balkonie czy większych powierzchni w ogrodzie. AURA to synonim lekkości – przez co w subtelny sposób wkomponuje się w każde otoczenie.

Kolory:

bruk-bet Trawertyn

TRAWERTYN to kostka brukowa produkowana przez polski Bruk-Bet. Wyglądem nawiązuje do naturalnej skały – Trawertynu, które charakteryzują pasmowe wgłębienia o nieregularnych kształtach. Wykorzystanie tego materiału w Twoim projekcie nada mu elegancji i unikatowego charakteru.

Kolory:

bruk-bet Architect

Płyta tarasowa Architect to linia produktowa firmy Bruk-Bet. Zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej ekskluzywnych aranżacjach tarasów. Doskonale sprawdzą się też jako wykończenie reprezentacyjnego otoczenia wokół domu.

Kolory:

bruk-bet Deska ogrodowa

Deska Ogrodowa od Bruk-Bet to produkt dla osób, którzy doceniają urodę i charakter naturalnego drewna. Jest to betonowa imitacja deski. Wykorzystując ją jako element wykończenia aranżacji wokół domu z pewnością docenisz starannie dobraną kolorystykę i estetykę wykonania.

Kolory:

bruk-bet Romatica

Płyty brukowe Bruk-Bet Romantica® to produkt dedykowany m.in. do aranżacji strefy przydomowej i tarasów. Wysoka odporność na zabrudzenia jest gwarancją, że pozostanie w doskonałym stanie przez długi czas, a wszystko to za sprawą nowoczesnego procesowi ochronnemu Perlon® Lamino.

Kolory:

bruk-bet Kwarcyt

Kwarcyt z Bruk-Bet to przede wszystkim naturalność i elegancja. Ten trwały materiał sprawdza się w szczególności na ścieżkach czy tarasach, tworząc klasyczną bazę dla wszelkiego rodzaju stylizacji architektonicznych.

Kolory:

bruk- bet Kamień ciosany

Bruk-Bet to renomowany polski producent kostek i płyt brukowych. Produkowany przez nich Kamień Ciosany to rekonstrukcja charakteru ciosanego piaskowca. Naturalny charakter doda elegancji, autentyczności i stylu każdej aranżacji!

Kolory: