Płyty tarasowe

POLBRUK MULTICOMPLEX

Płyta brukowa typu MULTICOMPLEX produkowana przez Polbruk to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się szczególnie dobrze w otoczeniu nowoczesnej architektury. Zastosowanie tego rodzaju materiału nada aranżacji ekskluzywnego charakteru.

Kolory:

POLBRUK LAMELL

Duży format oraz niewielka grubość płyt LAMELL to charakterystyczne cechy, które wyróżniają ten produkt Polbruku. Pozwalają na wygodne i szybkie wyłożenie nawet największych powierzchni – przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej estetyki wykończenia.

Kolory:

POLBRUK MAGNA

Polbruk Magna to wielkoformatowa kostka brukowa w kształcie prostokąta. Cechy charakterystyczne tej płyty to unikalna faktura oraz niestandardowe wymiary. Jej zastosowanie jest tradycyjne: możemy jej użyć do zabudowy podjazdu, tarasu, alejki ogrodowej a także schodów. Dostępna w 3 kolorach.

Kolory:

POLBRUK LINEA

LINEA produkcji polskiego Polbruku to płyta brukowa nawiązująca wyglądem do wapiennej skały. Jasnoszary kolor i faktura kojarząca się z naturalnym materiałem to propozycja, która harmonijnie wkomponuje się w każde otoczenie i nada mu ekskluzywnego charakteru.

Kolory:

POLBRUK LIRA

LIRA od Polbruku to płyta brukowa o wyjątkowym wyglądzie. Jej wykończenie daje skojarzenia z naturą i drewnem. Aranżacje stworzone z wykorzystaniem tego materiału będą oryginalne i wyjątkowe. Z pewnością zapiszą się na długo w pamięci.

Kolory:

POLBRUK EXA

Nieregularność to siła kompozycji kostki EXA produkowanej przez uznanego polskiego producenta – firmę Polbruk. Dzięki oryginalnym kształtom sześcioboków możesz tworzyć nawet najbardziej skomplikowane i wymyślne wzory, które przyciągną wzrok!

Kolory:

POLBRUK MARLUX

MARLUX to linia produktowa marki Polbruk należąca do linii TOP. Charakteryzuje je śrutowana, drukowana i gładka faktura. Druk zabepieczony jest specjalistyczną warstwą ochronna, dzięki której będzie w doskonałym stanie przez długi czas.

Kolory:

Bruk-Bet Maestro

Maestro z Bruk-Bet to prostokątna bądź kwadratowa płyta brukowa. To co wyróżnia te płyty spośród innych płyt, to zagęszczone grube duże ziarna kruszyw kształtujące ich wzornictwo. Bliskie ułożenie tych zróżnicowanych kolorystycznie ziaren sprawia, że kompozycje skonstruowane z tych płyt mają bardzo żywy charakter.

Kolory:

selecto szaro-stalowe

selecto szare jasne

selecto stalowo-szare otoczak

selecto biało-szaro-granitowe

Bruk-bet Realit

Realit z Bruk-Bet to kostka brukowa o kwadratowym i prostokątnym kształcie, dedykowana głównie do zabudowy przydomowego tarasu i ścieżek ogrodowych. Poprzez różnorodną kolorystykę zastosowanych kruszyw, powierzchnia płyt jest żywa i jednocześnie skontrastowana. Mają one wysokie walory użytkowe.

Kolory:

Bruk-bet Novator Solo

Novator Solo z Bruk-Bet to płyta brukowa, która z roku na rok zyskuje na popularności dzięki swojemu nowoczesny stylowi. Wybór formatu kostek jest bardzo szeroki – to z kolei pozwala na realizację wielu ciekawych kompozycji, które będą stanowić ozdobę każdego podjazdu, tarasu czy alejki. Płyty te są dostępne w aż 14 kolorach.

Kolory:

color-mix® lamino®

microtec lamino

rustical® imprex

metalic-color lamino®

Bruk-bet Romalit

Romalit z Bruk-Bet to kostka brukowa idealnie łącząca tradycję z nowoczesnością. Kostka ta posiada delikatną strukturę rodem z płyty granitowej, zazębienia znane już z płyty typu Novator i bezfazowe krawędzie. Z płyt tych, można tworzyć przepiękne ułożenia romańskie oraz rzędowe. Zaleca się je głównie do zabudowy przestrzeni przydomowej.

Kolory:

color-mix® imprex

Bruk-bet Planta

Planta z Bruk-Bet to prostokątna kostka brukowa o charakterystycznej płomieniowanej strukturze. Dostępna w jednym dużym rozmiarze 120 x 100 cm, co daje gwarancję dużej funkcjonalności. Dzięki tym płytkom możemy ułożyć piękne ścieżki ogrodowe, placyki, a także miejsca do spotkań ze znajomymi.

Kolory:

color-mix® imprex

bruk-bet Trawertyn

TRAWERTYN to kostka brukowa produkowana przez polski Bruk-Bet. Wyglądem nawiązuje do naturalnej skały – Trawertynu, które charakteryzują pasmowe wgłębienia o nieregularnych kształtach. Wykorzystanie tego materiału w Twoim projekcie nada mu elegancji i unikatowego charakteru.

Kolory:

bruk-bet Architect

Płyta tarasowa Architect to linia produktowa firmy Bruk-Bet. Zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej ekskluzywnych aranżacjach tarasów. Doskonale sprawdzą się też jako wykończenie reprezentacyjnego otoczenia wokół domu.

Kolory:

bruk-bet Deska ogrodowa

Deska Ogrodowa od Bruk-Bet to produkt dla osób, którzy doceniają urodę i charakter naturalnego drewna. Jest to betonowa imitacja deski. Wykorzystując ją jako element wykończenia aranżacji wokół domu z pewnością docenisz starannie dobraną kolorystykę i estetykę wykonania.

Kolory:

bruk-bet Romatica

Płyty brukowe Bruk-Bet Romantica® to produkt dedykowany m.in. do aranżacji strefy przydomowej i tarasów. Wysoka odporność na zabrudzenia jest gwarancją, że pozostanie w doskonałym stanie przez długi czas, a wszystko to za sprawą nowoczesnego procesowi ochronnemu Perlon® Lamino.

Kolory:

bruk-bet Kwarcyt

Kwarcyt z Bruk-Bet to przede wszystkim naturalność i elegancja. Ten trwały materiał sprawdza się w szczególności na ścieżkach czy tarasach, tworząc klasyczną bazę dla wszelkiego rodzaju stylizacji architektonicznych.

Kolory:

bruk- bet Kamień ciosany

Bruk-Bet to renomowany polski producent kostek i płyt brukowych. Produkowany przez nich Kamień Ciosany to rekonstrukcja charakteru ciosanego piaskowca. Naturalny charakter doda elegancji, autentyczności i stylu każdej aranżacji!

Kolory: