Bloki schodowe

POLBRUK STOPIEŃ GRANDO

Produkowany przez firmę Polbruk stopień GRANDO jest dostępny w wielu formach. Dzięki temu można z łatwością zrealizować przy jego pomocy projekty schodów o zróżnicowanej wysokości i szerokości. Dekor nawiązuje do śródziemnomorskiego charakteru przez fakturę i kolor.

Kolory:

– gładkie

– łupane

NOVATOR® STOPNIE BLOKOWE

Jako produkt komplementarny do kostek brukowych i palisad z serii NOVATOR®, Bruk-Bet oferuje stopnie blokowe wykonane w tym samym stylu co pozostałe elementy. Schody wykonane z tych stopni będa prezentowac się bardzo nowocześnie, a zróżnicowanie kolorystyczne (Metalic, Color-Max, Rustical® i Satino) pozwala na wkomponowanie ich w wiele rodzajów otoczenia.

Kolory:

– metalic-color lamino 5

ARCHITECT® STOPNIE BLOKOWE

Stopnie brukowe z serii ARCHITECT® od Bruk-Betu to uzupełnienie linii produktowej o tej samej nazwie. Podobnie jak kostka brukowa, cechuje je minimalistyczny lecz reprezentacyjny i elegancki wygląd. Są dostępne w kilku wariantach wykończenia: Metallic, Color Max czy Terazzo.

Kolory:

– teratec lamino 5

– terazzo® lamino 5

UNI SPLIT® BLOKI SCHODOWE

Bruk-Bet oferuje BLOKI SCHODOWE wchodzące w skład serii UNI SPLIT®. Dzięki dużym formatom można w szybki sposób wykonać gotowe schody, które będą doskonale komponować się z cegłą łupaną, blokami ogrodowymi czy palisadą UNI SPLIT® .

Kolory:

BELKA OGRODOWA BLOKI SCHODOWE

BELKA OGRODOWA BLOKI SCHODOWE od Bruk-Betu to piękny produkt nawiązujący swoim charakterem do surowości naturalnego drewna. Produkt występuje w czterech opcjach kolorystycznych oraz dwóch długościach – dzięki temu z pewnością bez trudu wkomponujesz go w swoje aranżacje.

Kolory:

TRAWERTYN BLOKI SCHODOWE

Bruk-Bet uzupełnia kolekcję TRAWERTYN o BLOKI SCHODOWE! To wykończenie nawiązuje do występującej w naturze pięknej skały o tej samej nazwie. Bloki schodowe w spójny stylistycznie sposób skomponują się z kostką brukową serii TRAWERTYN  co zapewni fenomenalny efekt końcowy.

Kolory:

KAVERO® BLOKI SCHODOWE

KAVERO® to linia produktowa polskiego producenta kostek brukowych – firmy Bruk-Bet. W jej skład wchodzą również BLOKI SCHODOWE. Nieregularne wklęsłości, porowata faktura i wygląd nawiązujący do naturalnych skał to cechy charakterystyczne tego produktu. Doskonale sprawdzi się jako stylowe dopełnienie aranżu stref reprezentacyjnych, wejść na taras czy w roli schodów wejściowych.

Kolory: