Bloki schodowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami,
a nasi specjaliści na nie odpowiedzą!

502 685 145

centrumbrukarskie@drewbud.info

POLBRUK STOPIEŃ GRANDO

Produkowany przez firmę Polbruk stopień GRANDO jest dostępny w wielu formach. Dzięki temu można z łatwością zrealizować przy jego pomocy projekty schodów o zróżnicowanej wysokości i szerokości. Dekor nawiązuje do śródziemnomorskiego charakteru przez fakturę i kolor.

Kolory:

– gładkie

– łupane

STOPNIE BLOKOWE BAZA

Stopnie blokowe BAZA od Bruk-Betu to klasyczne rozwiązanie, które szczególnie dobrze komponuje się z kostkami brukowymi w kolorystyce Color-Mix i Mono-Color. Zaletą tej linii produktowej jest uniwersalność i wytrzymałość – te schody będą służyć przez lata!

Kolory:

– color-mix®

– mono-color

NOVATOR® STOPNIE BLOKOWE

Jako produkt komplementarny do kostek brukowych i palisad z serii NOVATOR®, Bruk-Bet oferuje stopnie blokowe wykonane w tym samym stylu co pozostałe elementy. Schody wykonane z tych stopni będa prezentowac się bardzo nowocześnie, a zróżnicowanie kolorystyczne (Metalic, Color-Max, Rustical® i Satino) pozwala na wkomponowanie ich w wiele rodzajów otoczenia.

Kolory:

– color-max lamino 5

– metalic-color lamino 5

ARCHITECT® STOPNIE BLOKOWE

Stopnie brukowe z serii ARCHITECT® od Bruk-Betu to uzupełnienie linii produktowej o tej samej nazwie. Podobnie jak kostka brukowa, cechuje je minimalistyczny lecz reprezentacyjny i elegancki wygląd. Są dostępne w kilku wariantach wykończenia: Metallic, Color Max czy Terazzo.

Kolory:

– teratec lamino 5

– terazzo® lamino 5

ARCHITECT® Stopnie blokowe KĄTOWE

Stopnie kątowe ARCHITECT® produkowane przez renomowanego polskiego producenta – firmę Polbruk – pozwalają na realizację projektów, w których stopnie muszą być nachylone pod poziomem 90° lub 135°. To rozwiązanie doskonale komponuje się z innymi produktami z serii ARCHITECT® .

Kolory:

– teratec lamino 5

– terazzo® lamino 5

ARCHITECT® Stopnie blokowe ŁUKOWE

Stopnie blokowe ARCHITECT® dostępne są w wariancie ŁUKOWYM stosowanym do łukowej zabudowy. Kolekcja zawiera 4 elementy o następujących średnicach średnicach : 66 cm, 101,5 cm, 134,5 cm i 167,5 cm. Stopnie te zostały zaprojektowane z myślą o aranżacjach wykorzystujących inne produkty serii ARCHITECT®, z którymi łączą się w spójny sposób.

Kolory:

– teratec lamino 5

– terazzo® lamino 5

PŁYTA PODESTOWA

Należący do grupy produktowej TOP PRESTIGE PŁYTA PODESTOWA od Bruk-Betu to uniwersalny produkt o szerokim spektrum zastosowania pod względem aranżu i funkcjonalności. Produkt jest doskonale zabezpieczony przez zabrudzeniami – nawet wykończenia w jasnych kolorach nie wymagają pielęgnacji!

Kolory:

– teratec lamino 5

– terazzo® lamino 5

ARCHITECT® STOPNIE OKŁADZINOWE

STOPNIE OKŁADZINOWE z linii produktowej ARCHITECT® produkowane przez polski Bruk-Bet to doskonałe rozwiązanie, które pozwala na budowę stopni schodowych w systemie składających się ze stopnic i podstopnic systemu okładzinowego w rozmaitych kolorach. Dzięki temu można wykorzystać je w wielu formach aranżacyjnych.

Kolory:

– teratec lamino 5

– terazzo® lamino 5

UNI SPLIT® BLOKI SCHODOWE

Bruk-Bet oferuje BLOKI SCHODOWE wchodzące w skład serii UNI SPLIT®. Dzięki dużym formatom można w szybki sposób wykonać gotowe schody, które będą doskonale komponować się z cegłą łupaną, blokami ogrodowymi czy palisadą UNI SPLIT® .

Kolory:

ROMANTICA® STOPNIE BLOKOWE

ROMANTICA® to nie tylko płyty brukowe. Bruk-Bet oferuje również STOPNIE BLOKOWE wchodzące w skład tej samej serii. Ich kolorystyka i wykończenie tworzy stylistyczną spójność z pozostałymi produktami tej linii, co gwarantuje doskonały efekt finalny Twoich aranżacji w ogrodzie, wokół domu czy w otoczeniu miejskim.

Kolory:

BELKA OGRODOWA BLOKI SCHODOWE

BELKA OGRODOWA BLOKI SCHODOWE od Bruk-Betu to piękny produkt nawiązujący swoim charakterem do surowości naturalnego drewna. Produkt występuje w czterech opcjach kolorystycznych oraz dwóch długościach – dzięki temu z pewnością bez trudu wkomponujesz go w swoje aranżacje.

Kolory:

TRAWERTYN BLOKI SCHODOWE

Bruk-Bet uzupełnia kolekcję TRAWERTYN o BLOKI SCHODOWE! To wykończenie nawiązuje do występującej w naturze pięknej skały o tej samej nazwie. Bloki schodowe w spójny stylistycznie sposób skomponują się z kostką brukową serii TRAWERTYN  co zapewni fenomenalny efekt końcowy.

Kolory:

KAVERO® BLOKI SCHODOWE

KAVERO® to linia produktowa polskiego producenta kostek brukowych – firmy Bruk-Bet. W jej skład wchodzą również BLOKI SCHODOWE. Nieregularne wklęsłości, porowata faktura i wygląd nawiązujący do naturalnych skał to cechy charakterystyczne tego produktu. Doskonale sprawdzi się jako stylowe dopełnienie aranżu stref reprezentacyjnych, wejść na taras czy w roli schodów wejściowych.

Kolory: