Kostka brukowa Radomyśl Wielki

Jeśli potrzebujesz kupić kostkę brukową w Radomyślu Wielkim to dobrze trafiłeś! Centrum Brukarskie DrewBud to autoryzowany sprzedawca bruku z firmy Polbruk i Bruk-Bet. Skontaktuj się z nami w spawie wyceny, a dostarczymy zamówioną kostkę brukową na plac budowy.

Sprzedaż kostki brukowej w Radomyślu Wielkim

Miasto Radomyśl Wielki leży w województwie podkarpackim. Administracyjnie należy do powiatu mieleckiego oraz pełni funkcję siedziby gminy miejsko-wiejskiej Radomyśl Wielki, do której przynależą również sołectwa Dąbie, Dąbrówka Wisłocka, Dulcza Mała, Dulcza Wielka, Janowiec, Partynia, Pień, Podborze, Ruda, Zdziarzec, Zgórsko i Żarówka. Miasto ma powierzchnię 8,79 km² i mieszka w nim 3229 mieszkańców. Przez Radomyśl Wielki biegnie droga wojewódzka nr 984 prowadząca z Lisiej Góry do Mielca. Charakterystycznym elementem jest samolot PZL-M-2, który pełni rolę oryginalnego pomnika w rynku i przypomina o powiązaniu historii regionu z przemysłem lotniczym.

Centrum Brukarskie DrewBud oferuje na tym terenie sprzedaż i usługi układania kostki brukowej (również maszynowego układania kostki). W ofercie setki dziesiątki wariantów do wyboru, w tym produkty firmy Polbruk i Bruk-Bet – jednych z najbardziej renomowanych producentów bruku.

Polbruk w Radomyśl Wielki

Kostka brukowa z firmy Polbruk

Bruk-Bet w Radomyśl Wielki

Kostka brukowa Bruk-Bet