Kostka brukowa Pilzno

Jeśli potrzebujesz kupić kostkę brukową w Pilźnie to dobrze trafiłeś! Centrum Brukarskie DrewBud to autoryzowany sprzedawca bruku z firmy Polbruk i Bruk-Bet. Skontaktuj się z nami w spawie wyceny, a dostarczymy zamówioną kostkę brukową na plac budowy.

Kostka brukowa w Pilźnie na Podkarpaciu

Pilzno to miasto o powierzchni ok. 16 km² zamieszkałe przez niespełna 5 tys. mieszkańców. Leży w województwie podkarpackim, na terenie powiatu dębickiego. W całości położone jest w Dolinie Dolnej Wisłoki. Stanowi centrum administracyjne gminy miejsko-wiejskiej o tej samej nazwie. Należą do niej takie sołectwa jak: Bielowy, Dobrków, Gębiczyna, Gołęczyna, Jaworze Górne, Jaworze Dolne, Lipiny, Łęki Dolne, Łęki Górne, Machowa, Mokrzec, Parkosz, Podlesie, Połomia, Słotowa, Strzegocice oraz Zwiernik. Na terenie Pilzna mieści się ważny węzeł komunikacyjny łączący Drogę Krajową 73 oraz Drogę Krajową 94. Nieopodal biegnie również Autostrada A4. W mieście znajduje się Publiczna Szkoła Podstawowa, Liceum Ogólnokształcące oraz Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia.

Zarówno na terenie miasta jak i gminy Pilzno swoją działalność prowadzi Centrum Brukarskie DrewBud. Oferujemy kostkę brukową – zarówno sprzedaż jak i usługi układania. Zamawiając kostkę brukową w naszej firmie masz gwarancję korzystania z oferty najbardziej renomowanych producentów (Bruk-Bet, Polbruk), a także wybór opcji z transportem.

Polbruk w Pilzno

Kostka brukowa z firmy Polbruk

Bruk-Bet w Pilzno

Kostka brukowa Bruk-Bet