Kostka brukowa Polbruk

DrewBud to autoryzowany sprzedawca m.in. kostki brukowej, krawężników, obrzeży, palisad z firmy Polbruk m.in. w Dębicy, Mielcu czy Tarnowie.

Kostka brukowa z firmy Polbruk

Dębica – Mielec – Tarnów – Ropczyce – Szczucin – Pilzno – Sędziszów Małopolski – Brzostek – Ropczyce

Polbruk to polska firma specjalizująca się w produkcji kostki brukowej i betonowych wyrobów drogowych. W jej ofercie znajdziemy około 400 różnych produktów. Znajdziemy tutaj zarówno kostki przemysłowe, jak i szlachetne. Mają one różne kształty, kolory i zastosowanie.

Ponadto, oferta obejmuje elementy z ukośnie ściętą bądź zaokrągloną górną krawędzią i płyty tarasowe wet-cast. Kolejną pozycją w bogatej ofercie firmy są elementy małej architektury ogrodowej: obrzeża, palisady i murki.

Polbruk to przedsiębiorstwo z ponad 25-letnim doświadczeniem. W swojej branży jest to najbardziej rozpoznawalna firma. Aktualnie, ma ona 18 zakładów produkcyjnych z 26 liniami produkcyjnymi. Miasta, w których są one zlokalizowane to: Łódź, Olsztyn, Piechcin, Koszalin, Bydgoszcz, Gdańsk, Dębica, Kielce, Pruszków, Warszawa, Kraków, Lublin, Legnica, Kotlarnia, Rzeszów, Tarnowskie Góry, Opole i Prószków.

Firma ta bardzo dużą wagę przywiązuje do wysokiej jakości swoich wyrobów. Wewnątrz firmy jest prowadzona stała kontrola jakości surowców oraz wyrobów. Weryfikowany jest także proces ich składowania. Taka dbałość powoduje, iż Polbruk otrzymało za swoją działalność wiele nagród.