Kostka brukowa Tarnów

Jeśli potrzebujesz kupić kostkę brukową w Tarnowie to dobrze trafiłeś! Centrum Brukarskie DrewBud to autoryzowany sprzedawca bruku z firmy Polbruk i Bruk-Bet. Skontaktuj się z nami w spawie wyceny, a dostarczymy zamówioną kostkę brukową na plac budowy.

Kostka brukowa w Tarnowie

Miasto Tarnów znane jest jako “Polski biegun ciepła”. To za sprawą unikalnego ukształtowania terenu, którego efektem jest klimat pozwalający na utrzymanie nieco wyższej temperatury niż w okolicy. Miasto przynależy do województwa małopolskiego i pełni administracyjną funkcję siedziby powiatu tarnowskiego. Tarnów zamieszkuje ponad 100 000 mieszkańców (stan na 31.12.2021: 105 922), a jego powierzchnia to 72,38 km². Miasto położone w ważnym miejscu komunikacyjnym: przy autostradzie A4, DK94, DK73, DW973 i DW977 oraz linii kolejowej E 30. Na jego terenie funkcjonuje wiele przedsiębiorstw z branży chemicznej – m.in. Grupa Azoty, Becker Farby Przemysłowe Sp. z o.o. czy Summit Packaging Polska Sp. z o.o.. Oprócz tego, Tarnów jest siedzibą wielu firm przemysłu paliwowo-energetycznego, spożywczego, betonowego, odzieżowego czy nawet szklarskiego z Hutą Szkła Gospodarczego Tarnów na czele.

Na terenie Tarnowa swoje usługi oferuje także Centrum Brukarskie DrewBud zajmująca się sprzedażą, projektowanie i układaniem kostki brukowej. W swojej ofercie posiada szeroki wybór produktów Polbruk i Bruk-Bet, a towar można zamówić z dostawą pod dom lub miejsce inwestycji.

Polbruk w Tarnów

Kostka brukowa z firmy Polbruk

Bruk-Bet w Tarnów

Kostka brukowa Bruk-Bet