Kostka brukowa Mielec

Jeśli potrzebujesz kupić kostkę brukową w Mielcu to dobrze trafiłeś! Centrum Brukarskie DrewBud to autoryzowany sprzedawca bruku z firmy Polbruk i Bruk-Bet. Skontaktuj się z nami w spawie wyceny, a dostarczymy zamówioną kostkę brukową na plac budowy.

Sprzedaż kostki Polbruk i Bruk-Bet w Mielcu - korzystne ceny i bogata oferta

Mielec to miasto leżące na terenie województwa podkarpackiego. Jest administracyjnym centrum powiatu mieleckiego, w skład którego wchodzą:

  • gminy miejskie: Mielec,
  • miasta: Mielec, Przecław i Radomyśl Wielki,
  • gminy wiejskie: Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Mielec, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy i Wadowice Górne,
  • gminy wiejsko-miejskie: Radomyśl Wielki oraz Przecław.

Miasto ma powierzchnię 46,89km², na której żyje ok. 60 tys. mieszkańców. W Mielcu krzyżują się trzy drogi wojewódzkie: DW nr 875, 984 i 985. Około 30 kilometrów na południe biegnie autostrada A4. Hasłem promującym Mielec jest “Tu rozwijają się skrzydła!” ze względu na powiązanie miasta z przemysłem lotniczym. Na terenie Mielca znajduje się również lotnisko, z którego latają samoloty o kodzie 4B (loty czarterowe i pasażerskie). Funkcjonuje tam również Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Mielec.

Mielec i jego okolice to również obszar działania naszego Centrum Brukarskiego DrewBud. Oferujemy usługi związane z kostką brukową: m.in. układanie i transport, a także sprzedaż m.in. produktów Bruk-Bet i Polbruk.

Polbruk w Mielec

Kostka brukowa z firmy Polbruk

Bruk-Bet w Mielec

Kostka brukowa Bruk-Bet