Kostka brukowa Dębica

Jeśli potrzebujesz kupić kostkę brukową w Dębicy to dobrze trafiłeś! Centrum Brukarskie DrewBud to autoryzowany sprzedawca bruku z firmy Polbruk i Bruk-Bet. Skontaktuj się z nami w spawie wyceny, a dostarczymy zamówioną kostkę brukową na plac budowy.

Kostka brukowa w Dębicy - zamów w Centrum Brukarskim DrewBud

Dębica to miejscowość położona w województwie podkarpackim nad rzeką Wisłoką. Jest siedzibą Powiatu Dębickiego w skład którego wchodzą gminy miejskie (Dębica), gminy miejsko-wiejskie (Brzostek i Pilzno), gminy wiejskie (Dębica, Czarna, Jodłowa i Żyraków) oraz miasta (Brzostek, Dębica i Pilzno). Dębica umiejscowiona w dogodnym węźle komunikacyjnym – zarówno w ruchu samochodowym jak i kolejowy. Nieopodal miasta znajdują się dwa zjazdy z autostrady A4, a przez samą Dębicę przebiega droga krajowa 94. Przebiega przez nią międzynarodowa trasa kolejowa E30, z której można korzystać za pośrednictwem dwóch przystanków (dworzec główny w Dębicy lub stacja Dębica Wschód). W mieście żyje ok. 42 000 mieszkańców na powierzchni niespełna 34km².

Centrum Brukarskie DrewBud oferuje swoje usługi zarówno na terenie miasta Dębica jak i na obszarze całego powiatu. W swojej ofercie posiada kostkę brukową, której zakup jest możliwy wraz z dowozem we wskazane miejsce. Klient może wybrać produkty najbardziej renomowanych producentów takich jak Bruk-Bet lub Polbruk. W ofercie naszej firmy jest również usługa ręcznego lub maszynowego układania kostki.

Polbruk w Dębica

Kostka brukowa z firmy Polbruk

Bruk-Bet w Dębica

Kostka brukowa Bruk-Bet