Kostka brukowa Dąbrowa Tarnowska

Jeśli potrzebujesz kupić kostkę brukową w Dąbrowie Tarnowskiej to dobrze trafiłeś! Centrum Brukarskie DrewBud to autoryzowany sprzedawca bruku z firmy Polbruk i Bruk-Bet. Skontaktuj się z nami w spawie wyceny, a dostarczymy zamówioną kostkę brukową na plac budowy.

Kostka brukowa w Dąbrowie Tarnowskiej

Dąbrowa Tarnowska to miasto położone na terenie województwa małopolskiego. Jest siedzibą powiatu dąbrowskiego oraz gminy miejsko-wiejskiej Dąbrowa Tarnowska, w skład której wchodzą sołectwa: Brnik, Gruszów Mały, Gruszów Wielki, Laskówka Chorąska, Lipiny, Morzychna, Nieczajna Dolna, Nieczajna Górna, Smęgorzów, Sutków, Szarwark, Żelazówka oraz miejscowość bez statusu sołectwa: Podkaczówka. W mieście żyje 11 828 mieszkańców, na powierzchni ok. 23 km². Przez Dąbrowę Tarnowską biegną dwie ważne drogi – droga krajowa nr 73 oraz droga wojewódzka nr 975. Niegdyś w mieście funkcjonowała się stacja kolejowa, ale dziś jest już nieczynna. Do najważniejszych zabytków Dąbrowy Tarnowskiej należą Kościół pw. Wszystkich Świętych, który jest jednym z istotnych punktów na Szlaku architektury drewnianej w Województwie Małopolskim, synagoga, cmentarz wojenny czy park pałacowy z XVII w.

Firma DrewBud świadczy swoje usługi również na terenie Dąbrowy Tarnowskiej i okolicznym terenie. Za naszym pośrednictwem można nabyć kostki brukowe (m.in. Polbruk i Bruk-Bet) wraz z usługą transportu lub zamówić usługę układania kostki na terenie inwestycji.

Polbruk w Dąbrowa Tarnowska

Kostka brukowa z firmy Polbruk

Bruk-Bet w Dąbrowa Tarnowska

Kostka brukowa Bruk-Bet