Ogrodzenia Joniec

DrewBud oferuje ogrodzenia Joniec z dostawą do m.in. Dębicy, Mielca czy Tarnowa.

Ogrodzenia firmy Joniec

Firma Joniec to jeden z czołowych polskich producentów zajmujących się dostarczaniem najwyższej jakości produktów z branży ogrodzeń i elewacji. W skład portfolio firmy wchodzą ogrodzenia betonowe (m.in. łupane i modułowe) i elementy tzw. małej architektury ogrodowej (m.in. podmurówki prefabrykowane, gazony, palisady, daszki betonowe, bruki, przęsła, bramy i furtki ogrodzeniowe, lampy, skrzynki na listy czy bloczki elewacyjne) oraz akcesoriów towarzyszących (m.in. chemia do betonu).

Firma Joniec w swoich pomysłach kładzie ciągły nacisk na innowacyjność i nowoczesność, co spotyka się z częstokroć przyznawanymi nagrodami i wyróżnieniami (m.in. zdobyte w roku 2020: Złote Godło Konsumencki Lider Jakości 2020 Dla Marki Joniec®, Dobra Marka 2020, Złoty Medal Mtp 2020,  Medal Targów Budma 2020 – Acanthus Aureus).

Producent głównie ogrodzeń nie spoczywa na laurach i konsekwentnie inwestuje w poszukiwania nowych rozwiązań, które odpowiedzą bardzo wymagającym klientom na rynku polskim i europejskim. Firma Joniec przyjmuje strategiczne motto “Wyznaczamy nowe granice”, które niesie za sobą konsekwencje w postaci wprowadzania nowych produktów każdego roku i utrzymanie sztabu własnych fachowców. Takie podejście w połączeniu z nowoczesnymi technologiami produkcji pozwala na utrzymanie pozycji lidera na bardzo konkurencyjnym polskim i europejskim rynku.